INTERAKTIVNÍ KIOSKY

 • Intuitivní ovládání

  Dokáže to každý

  Všechny aplikace připravujeme na míru, a neustále je vyvíjíme dle potřeb organizátorů akcí, klientů či zákazníků. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a všechny naše aplikace zvládnou ovládat všichni bez rozdílu věku.
 • Rozšířené funkce

  Neusínáme na vavřínech

  Stávající aplikace rozšiřujeme na základě vlastní analýzy či na základě potřeb klientů, aby funkčnost a přehlednost byla vždy na špičkové úrovni a koncoví uživatelé měli k dispozici všechny informace a možnosti, které naše dotykové aplikace nabízejí.
 • E-posterové sekce

  Kongresy a konference v novém

  Moderní řešení posterových sekcí pro kongresy a konference. Dotykové kiosky s vlastní aplikací nahrazují tištěné postery. Aplikace pro e-postery nabízí mnoho nových a moderních funkcí - libovolná délka posterů, rozšíření posterů o videa, hodnocení posterů, komentáře posterů apod. Všechny informace na produktovém webu Meet•U.

O Meet•U

Komplexní a variabilní řešení dotykových kiosků a terminálů - meet•U. Dotykové kiosky meet•U nacházejí své uplatnění na kongresech, konferencích, veletrzích, v administrativních budovách, hotelech, obchodních centrech, galeriích či muzeích - jako prezentační, informační či navigační kiosky.
Kiosky navrhujeme, vyrábíme hardware i software, což nám umožňuje vycházet plně vstříc požadavkům klientů. Při pronájmu kiosků poskytujeme kompletní servis od dopravy a montáže až po přípravu a korektury prezentovaných dat a zákaznickou podporu na místě. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti dotykových technologií a jejich využití.
112

Úspěšných akcí

4986

Vystavených e-Posterů

212658

Shlédnutých e-Posterů

2491

Kioskodnů

Pronájem kiosků

Pronajímáme kiosky meet•U na kongresy, konference, veletrhy, slavnostní oslavy a různé další akce. Všechny kiosky mají profesionální dotykovou obrazovku o úhlopříčce 42 palců (107 cm) nebo 55 palců (142 cm) a s rozlišením FullHD. Kiosky můžeme opatřit firemními barvami a logy. Pro každou akci upravujeme naše vlastní aplikace na míru, vždy dle požadavků a potřeb klienta.

Výroba kiosků

Vyrábíme kiosky různých typů a velikostí, které osazujeme profesionálními dotykovými displeji o úhlopříčkách 32–80 palců (81–203 cm) s rozlišením FullHD. Řídicí počítače kiosků volíme dle náročnosti provozované aplikace a užití kiosku. Nabízíme vlastní standardní designové řešení (lesklý nerez, lakované práškové barvy), ale rádi vyrobíme i atypické unikátní kiosky z jiných materiálů (např. sklo, dřevo, mosaz).

GALERIE

KLIENTI

KONTAKTY

Kontaktní formulář

Adresa společnosti

Trilobite Technologies, s.r.o.

náměstí T.G. Masaryka 9
301 00, Plzeň
Tel: +420 377 963 873
Web: www.itrilobite.cz
Email: info@itrilobite.cz

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu C, vložce číslo 23139. Den zápisu 5. 5. 2009.

Fakturační údaje

IČO: 29066115
DIČ: CZ29066115

Bankovní spojení:

43-4725640257/0100

Komerční banka
IBAN: CZ1201000000434725640257
SWIFT: KOMBCZPP

Kontaktní osoby